Allianz vrací peníze za cestovní pojištění a vyzývá k tomu i cestovky

21.4.2020 – Praha, 21. dubna 2020; Allianz má pro své klienty vždy něco navíc, a proto jim v rámci programu Allianz PLUS poskytuje slevu až 21 % na další pojistky. Kromě toho mohou získat dvakrát více peněz na úraz při dopravní nehodě, plnění nejen za zlomenou ruku, ale i za rozbitý mobil, či pojištění zavazadel v autě a ve střešním boxu.

„Je to jednoduché. Vážíme si důvěry klientů, kteří chtějí mít krytá záda naším pojištěním, a proto platí, že čím více produktů u nás mají, tím více výhod a slev získají,“ vysvětluje ředitelka pojištění majetku a autopojištění Allianz Veronika Hašplová.

Pokud si tak klient u Allianz sjedná druhou či další pojistnou smlouvu v kombinaci se životním pojištěním, autopojištěním, či majetkovým pojištěním, po měsíci od uzavření druhé pojistné smlouvy je automaticky zařazen do programu Allianz PLUS, v rámci kterého může čerpat výhody nadstandardního pojistného plnění. 

Jaké výhody to jsou?


Nastane-li pojistná událost následkem úrazu při dopravní nehodě, a motorista má kromě autopojištění u Allianz i životní pojistku, navýší se mu standardní pojistné plnění z jeho pojištění osob na dvojnásobek až do výše milion korun.


Poškodí-li si klient při vážném úrazu své osobní věci, může díky majetkové a životní pojistce využít úhradu vzniklé škody až do výše 50 tisíc korun.

A když dojde k odcizení, poškození z důvodu havárie, živelní události či vandalismu nebo ztrátě zavazadel a osobních věcí z vozidla, a řidič má kromě autopojištění i majetkové pojištění, zaplatí za něj pojišťovna škodu až do výše 50 tisíc korun.


Allianz pojišťovna, a. s.,
 je stoprocentní dceřinou společností Allianz New Europe Holding GmbH a součástí přední světové pojišťovací skupiny Allianz SE. Na český trh vstoupila v roce 1993 a během svého působení si vybudovala pevnou pozici jedné ze tří největších českých pojišťoven. Nabízí komplexní škálu pojišťovacích a investičních produktů pro soukromou i firemní klientelu. Allianz pojišťovna, a. s., je jediným akcionářem Allianz penzijní společnosti, a. s. Je také jediným společníkem Allianz Kontakt, s.r.o.

 

Pro další informace kdykoliv kontaktujte:

Václav Bálek
tiskový mluvčí
Allianz pojišťovna

605 203 447
vaclav.balek@allianz.cz

Kateřina Ikráthová
specialistka komunikace
Allianz pojišťovna

721 608 464
katerina.ikrathova@allianz.cz