Tiskové centrum

Tiskové zprávy a informace pro média na jednom místě.
 

Kvě 13, 2020

Kvůli koronaviru méně řídíte? U Allianz ušetříte za pojistku

Povinné ručení od Allianz podle ujetých kilometrů dvojnásob oceňují mnozí motoristé zejména od doby, kdy kvůli karanténě nebo Home Office s autem jezdí jenom minimálně, někteří dokonce vůbec. Zcela neplánovaná pauza se jim totiž vrátí v uspořeném pojištění.
Zobrazit více

Dub 29, 2020

Těmto úsekům se raději vyhněte. Allianz přináší seznam nových rizikových míst českých silnic

Dopravně-bezpečnostní projekt Allianz Automapa hledá nejrizikovější úseky na silnicích v Česku a nyní přináší žebříček nebezpečných míst, která se do statistiky nově zapsala během roku 2019. Řidiči by měli zvýšit pozornost především na křižovatce severně od Poďous v okrese Kolín. Loni se zde staly dvě vážné nehody se třemi těžkými zraněními. Došlo zde ale ještě k dalším 11 haváriím.
Zobrazit více

Dub 21, 2020

Jak využívat v krizi pojištění naplno? U Allianz dostanou věrní klienti slevu.

21.4.2020 – Praha, 21. dubna 2020; Allianz má pro své klienty vždy něco navíc, a proto jim v rámci programu Allianz PLUS poskytuje slevu až 21 % na další pojistky. Kromě toho mohou získat dvakrát více peněz na úraz při dopravní nehodě, plnění nejen za zlomenou ruku, ale i za rozbitý mobil, či pojištění zavazadel v autě a ve střešním boxu.
Zobrazit více

Dub 16, 2020

Allianz vrací peníze za cestovní pojištění a vyzývá k tomu i cestovky

Koronavirová pandemie zkřížila plány mnoha dovolenkářů, kteří měli sjednané cestovní pojištění. Allianz jim bude za neuskutečněné cesty pojistné vracet a vyzývá k tomu i cestovky. Pojišťovna v této souvislosti počítá s vyplacením několika desítek milionů korun.
Zobrazit více

Dub 15, 2020

Allianz vylepšila Průvodce sledováním stavu škody o povinné ručení

Allianz na konci loňského roku spustila Průvodce sledováním stavu vyřízení škod u havarijního pojištění a nyní jej rozšířila i pro pojistné události z povinného ručení. Klienti tak mají snadný přehled o všech krocích, které souvisejí s náhradou škody a navíc mohou hodnotit i svoji spokojenost. Ke konci března to využilo již téměř 2000 z nich a průměrně dali pojišťovně 4,6 hvězdiček z 5.
Zobrazit více

Dub 14, 2020

Bydlíte v patře? U Allianz ušetříte za pojistku

Allianz nabízí výběr majetkového pojištění ze tří variant - od základního balíčku KOMFORT až po nabitý balíček MAX s maximální ochranou. V rámci nich mají klienti kromě pojištění budov či domácností například pojištění odpovědnosti s limitem až 20 milionů korun nebo právní konzultace na telefonu. Pro majitele domácností, umístěných v patře domu, navíc vychází pojištění levněji.
Zobrazit více

Dub 01, 2020

Životní pojištění od Allianz kryje i koronavirus

Životní pojištění si lidé sjednávají proto, aby jim nahradilo výpadek příjmů při dlouhodobém léčení a aby jim pomohlo snížit finanční propad kvůli invaliditě, protože už nebudou moci dělat práci, kterou dříve dělali.
Zobrazit více

Bře 24, 2020

Pojištění z bezpečí domova? Allianz představuje trendy v on-line komunikaci.

Allianz pojišťovna sice v souladu s vládními kroky a z důvodu ochrany zdraví omezila osobní kontakt na minimum, ale svůj servis pro klienty nezměnila. Služby, které se týkají registrace pojistných událostí a výplaty škod, pokračují i nadále.
Zobrazit více

Bře 18, 2020

Jak se dostat do pojišťovny bez osobního kontaktu? Aplikaci Allianz CZ si oblíbilo už 100 tisíc klientů

Díky aplikaci Allianz CZ mají klienti pojišťovnu doslova vždy po ruce. Kromě snadného přístupu ke všem svým pojistným smlouvám na chytrém telefonu lehce zjistí, zda náhodou nejsou v prodlení s některou platbou. Mohou sami provádět základní úkony jako změnu údajů, žádost o zaslání zelené karty, nahrání dokumentů ke škodě nebo zobrazení daňových potvrzení.
Zobrazit více

28 tiskových zpráv