Shape Created with Sketch. 241 170 000
ENG

Allianz rodinný běh na 3000 metrů startuje v neděli v Ústí nad Labem

Ústí nad Labem, 16. září 2011; Allianz pojišťovna zve všechny přátele pohybu a zábavy na Allianz rodinný běh, který se uskuteční v neděli 18. září 2011 od 10:45 hodin na Mírovém náměstí v Ústí nad Labem. Jde o nesoutěžní běh na vzdálenost pouhých tří kilometrů, který odstartuje oblastní ředitelka Allianz pojišťovny pro Ústecký kraj Lenka Černajová. Výhodou tohoto běhu je, že při něm nejde ani o čas, ani o pořadí. Do cíle není třeba spěchat, neboť pamětní medaile na všechny jeho účastníky počkají. Allianz rodinný běh je součástí Ústeckého ½ maratonu.

Allianz pojišťovna, která je českou pobočkou největší světové pojišťovny v neživotním pojištění návštěvníkům této akce nabídne stan plný balónků, skákací hrad, focení s oblíbeným maskotem - Pastelkou nebo kreslířskou soutěž pro děti.

 

Allianz pojišťovna už dlouhá léta finančně přispívá na řadu významných projektů, zaměřených na děti, mládež a rodinu. S tímto segmentem se pojí i oblasti, na které se zaměřuje především: sport, kultura a charita. Cílem není jen podpořit značku Allianz a spojit ji se zajímavými projekty. Záměrem je vždy dlouhodobá spolupráce založená na důvěře, profesionalitě a odpovědnosti jak směrem k partnerům, tak ke komunitám, které tyto akce navštěvují.

 

Allianz pojišťovna, a. s., je stoprocentní dceřinou společností Allianz New Europe Holding GmbH a součástí přední světové pojišťovací skupiny Allianz SE. Na český trh vstoupila v roce 1993 a během svého působení si vybudovala pevnou pozici jedné ze tří největších českých pojišťoven. Nabízí komplexní škálu pojišťovacích a investičních produktů pro soukromou i firemní klientelu. Allianz pojišťovna, a. s., je jediným akcionářem Allianz penzijního fondu, a. s., založeného v roce 1994. Je také jediným společníkem Allianz Kontakt, s.r.o.

 

Pro další informace prosím kdykoliv kontaktujte


Václav Bálek, tiskový mluvčí Allianz pojišťovna
Telefon: +420 224 405 409
Mobil: +420 605 203 447
Mail: vaclav.balek@allianz.cz
www.allianz.cz
www.allianzfoto.cz

 

 

nahoru