Shape Created with Sketch. 241 170 000
ENG

Martin Holub bude řídit alternativní distribuční kanály v Allianz

Praha, 29. září 2011; Ředitelem úseku alternativních distribučních kanálů Allianz pojišťovny je od 1. října Martin Holub, který dříve působil ve společnosti KPMG, kde pracoval na pozici Direktor v její poradenské části. V Allianz pojišťovně bude zodpovídat za externí distribuční kanály, do kterých patří makléři, MLM a bankopojištění.

Martin Holub je absolventem Obchodní akademie v Praze. V minulosti získal také řadu ocenění, např. Professional of the Year společnosti IBM. Mezi jeho zájmy patří rodina, cestování a sport, především golf, squash a badminton.

 

Allianz pojišťovna, a. s., je stoprocentní dceřinou společností Allianz New Europe Holding GmbH a součástí přední světové pojišťovací skupiny Allianz SE. Na český trh vstoupila v roce 1993 a během svého působení si vybudovala pevnou pozici jedné ze tří největších českých pojišťoven. Nabízí komplexní škálu pojišťovacích a investičních produktů pro soukromou i firemní klientelu. Allianz pojišťovna, a. s., je jediným akcionářem Allianz penzijního fondu, a. s., založeného v roce 1994. Je také jediným společníkem Allianz Kontakt, s.r.o.

 

Pro další informace prosím kdykoliv kontaktujte

Václav Bálek, tiskový mluvčí

Allianz pojišťovna

Telefon: +420 224 405 409

Mobil: +420 605 203 447

Mail: vaclav.balek@allianz.cz

www.allianz.cz

www.allianzfoto.cz

 

 

nahoru