Shape Created with Sketch. 241 170 000
ENG

Pod nejnovějším českým vánočním rekordem je podepsána Allianz pojišťovna

Praha, 5. prosince 2011; Vánoce a vánočka k sobě neodmyslitelně patří. Také nejnovější vánoční rekord, který na svém mikulášském setkání zaměstnanců zaznamenala Allianz pojišťovna, se týkal vánočky, tedy lépe řečeno maxivánočky. Na její přípravu bylo totiž do těsta a na její ozdobení použito dosud největší množství mandlí.

Můžete si tipnout, kolik kusů mandlí „spolkla“ zhruba 2,5 metru dlouhá a 30 kilogramů vážící kynutá ručně pletená pochoutka? Správná a rekordní odpověď je 2425 kusů a tento „mandlový“ rekord potvrdila a zaevidovala také agentura rekordů a kuriozit Dobrý den.

 

Mandle, stejně jako vánočku samotnou, nakonec zkonzumovali zaměstnanci Allianz, když jim jí vlastnoručně nakrájeli a naservírovali členové představenstva této společnosti.

 

Allianz pojišťovna, a. s., je stoprocentní dceřinou společností Allianz New Europe Holding GmbH a součástí přední světové pojišťovací skupiny Allianz SE. Na český trh vstoupila v roce 1993 a během svého působení si vybudovala pevnou pozici jedné ze tří největších českých pojišťoven. Nabízí komplexní škálu pojišťovacích a investičních produktů pro soukromou i firemní klientelu. Allianz pojišťovna, a. s., je jediným akcionářem Allianz penzijního fondu, a. s., založeného v roce 1994. Je také jediným společníkem Allianz Kontakt, s.r.o.

 

Pro další informace prosím kdykoliv kontaktujte

 

Václav Bálek, tiskový mluvčí

Allianz pojišťovna

Telefon: +420 224 405 409

Mobil: +420 605 203 447

Mail: vaclav.balek@allianz.cz

www.allianz.cz

www.allianz.cz

 

 

nahoru