Shape Created with Sketch. 241 170 000
ENG

Allianz penzijní fond má čtvrté prvenství a Allianz pojišťovna poprvé stříbro v soutěži Fincentrum Banka roku 2012

Praha, 14. listopadu 2012; Penzijním fondem roku se letos stal v soutěži Fincentrum Banka roku 2012 opět Allianz penzijní fond a mezi desítkou ostatních fondů tak obhájil vítězství z předcházejících tří let. V konkurenci pojišťoven pak Allianz pojišťovna získala druhé místo, což je po osmi bronzových medailích z uplynulých ročníků její nejlepší umístění v historii této soutěže. Trojlístek ocenění pak doplnilo 3. místo pro pojištění PRO Ženy v kategorii Životní pojištění.

 

„Jsem rád, že v naší republice, stejně jako ve sněmovně, zavládl zdravý rozum a spuštění druhého pilíře penzijní reformy je již definitivní. A samozřejmě mě velmi potěšilo, že náš penzijní fond zvítězil. Nás, stejně jako ostatní transformované penzijní společnosti, čeká perný rok a spuštění zcela nového penzijního systému. Proto si přeji, aby i nadále Allianz penzijní společnost zůstala špičkou ve svém oboru a dokázala klientům své kvality při zabezpečení jejich úspor na důstojné stáří,“ uvedl u příležitosti převzetí ceny Jakub Strnad, předseda představenstva Allianz pojišťovny i Allianz penzijního fondu.

 

„Vážíme si tohoto ocenění, které potvrzuje, že Allianz penzijní fond je vysoce uznávaný nejenom klienty, kterých mimochodem meziročně přibylo více než 100 tisíc, ale i odborníky,“ dodal provozní ředitel Allianz penzijního fondu Libor Novák. V této souvislosti připomněl, že právě Allianz penzijní fond má jedny z nejnižších provozních nákladů na trhu a také nadprůměrné zhodnocení prostředků svých klientů, které za loňský rok činilo 2,69 procenta.

 

Speciální životní pojištění PRO ženy pak bylo oceněno nejen za trefnou kampaň využívající poslední možnosti, kdy si ženy mohou v letošním roce uzavřít výhodné pojištění, které jim z důvodu zákazu diskriminace zdraží, ale i pro specifický rozsah rizik, jež ženám nabízí. A ženské pojištění není oceněno letos poprvé, v soutěži Nej pojišťovna HN si odneslo cenu Novátora roku.

 

Také pro samotnou Allianz pojišťovnu je druhé místo cenným úspěchem, protože se poprvé vklínila mezi dvě nejsilnější pojišťovny na trhu a prolomila jejich nadvládu. Navíc úspěch se dostavil těsně před 20. výročím etablování značky Allianz v České republice. Všechna tři prestižní ocenění v soutěži Banka roku jsou hodnotným dárkem k nadcházejícímu kulatému jubileu.

 

 

 

 

Pro další informace prosím kdykoliv kontaktujte


Václav Bálek, tiskový mluvčí
Allianz pojišťovna

Telefon: +420 224 405 409

Mobil: +420 605 203 447

Mail: vaclav.balek@allianz.cz

www.allianz.cz

www.allianzfoto.cz

 

 

 

 

nahoru