Shape Created with Sketch. 241 170 000
ENG

Allianz zve mladé hráče do kolébky světového golfu. Ve Skotsku si zahrají s profesionály.

Praha/Mnichov, 15. června 2016; Pokud hrajete golf, určitě jste slyšeli o St Andrews Links, legendárním klubu s 600letou historií, který stál u zrodu tohoto sportu. Mladí hráči mají nyní šanci přihlásit se na již tradiční Allianz Golf Camp a vyhrát pět nezapomenutelných dnů po boku profesionálních golfistů. Celoživotní zážitek je kromě pár minut strávených nad přihláškou nebude stát vůbec nic.

Díky dlouholetému partnerství Allianz a St Andrews Links se i letos na greenu setkají aktuální a budoucí golfové hvězdy – některé z nich možná i z Čech!

Allianz má ale zkušenosti nejen s pojišťováním golfových hřišť, zaměřuje se i na golfisty. Jejich oblíbeným produktem je pojištění PRO Golf, které kryje veškerá rizika související s hrou na amatérské úrovni. Vyplatí se jak hráčům, kteří se pohybují pouze po tuzemských greenech, tak těm, kteří vyjíždějí do zahraničí. Vztahuje se například na golfové vybavení a jeho pronájem při zpoždění a ztrátě zavazadel během přepravy, ale i na startovné a hráčské poplatky, a zahrnuje i pojištění odpovědnosti za škodu a úrazové pojištění.

Jednoznačným důkazem toho, že golfové pojištění vzniklo v přímé spolupráci s hráči, je příspěvek na pohoštění pojištěného a účastníků turnaje, které je standardní zvyklostí při dosažení tzv. hole in one, tedy jediného úderu, jenž pošle míček z odpaliště přímo do jamky.


Naladit se na Allianz Golf Camp 2016 můžete ZDE:

https://www.youtube.com/watch?v=DZClnAgfXOg

Allianz pojišťovna, a. s., je stoprocentní dceřinou společností Allianz New Europe Holding GmbH a součástí přední světové pojišťovací skupiny Allianz SE. Na český trh vstoupila v roce 1993 a během svého působení si vybudovala pevnou pozici jedné ze tří největších českých pojišťoven. Nabízí komplexní škálu pojišťovacích a investičních produktů pro soukromou i firemní klientelu. Allianz pojišťovna, a. s., je jediným akcionářem Allianz penzijní společnosti, a. s. Je také jediným společníkem Allianz Kontakt, s.r.o.

Pro další informace, prosím, kdykoliv kontaktujte:

Václav Bálek
tiskový mluvčí
Allianz pojišťovna

224 405 409
605 203 447
vaclav.balek@allianz.cz

Jana Černá
specialistka komunikace
Allianz pojišťovna

224 405 359
605 203 536
jana.cerna@allianz.cz

 

nahoru