Shape Created with Sketch. 241 170 000
ENG

Konec balíčkového prodeje majetkového pojištění. Allianz Domov si sestavíte na míru

Praha, 1. listopadu 2016; Allianz udělala tlustou čáru za balíčkovým prodejem pojištění majetku, domácnosti a odpovědnosti. Na trh uvedla nové pojištění Allianz Domov, jehož hlavní výhodou je modularita. Klienti si tak dnes pro trvale obývaný majetek mohou sestavit produkt přesně podle toho, co potřebují. V rámci jedné smlouvy si lze nově sjednat pojištění až pro tři budovy a tři domácnosti, a do produktu přibyly nové typy budov, nová rizika, předměty, ale i místa pojištění.

Kromě moderního způsobu skládání produktu Allianz klienty potěší i dalšími novinkami. V rámci pojištění budov už jim pojistíme také mobilní domy, nebo třeba stodoly na druhém konci vesnice. Radost uděláme i majitelům garáží, jež se nacházejí do 500 metrů od pojištěného obydleného objektu nebo domácnosti. Nově je považujeme za vedlejší stavby a vedlejší prostor a lze je tedy pojistit v rámci jedné smlouvy.

Rovněž dnes umíme sjednat hojně poptávané strojní pojištění, které se vztahuje třeba na pojezdové brány, automatická garážová vrata, ale i velíny inteligentních domů, a také pojištění vnitřního zateplení před hlodavci či kunami, a pojistíme i poškození plotu zvěří.

Smlouvy mohou nově zahrnovat i předměty, které si přinesla návštěva, věci odložené na místě k tomu určeném (třeba v šatnách a čekárnách), v hotelích a penzionech, a pojistíme dokonce i věci na kolejích a internátech. Klienti se už nemusí bát ani ve chvíli, kdy odevzdají šaty v čistírně, nebo když si v autě nechají osobní věci.

K velkým změnám došlo u pojištění budov a domácností také v limitech. Místo fixních částek dáváme klientům na výběr mezi nízkou, střední a vysokou variantou, navíc mají možnost zvolit si různé částky pro různá rizika.

A novinky se objevily i v odpovědnostním pojištění, v rámci kterého jsme navýšili limity základních rizik až na 30 milionů korun. Nově hradíme i škody způsobené v ubytovacích zařízeních a na věcech převzatých a také jsme rozšířili nabídku o odpovědnost zaměstnance vůči zaměstnavateli. Bez inovací se neobešla ani asistence, která nyní nabízí mj. IT pomoc přes vzdálený přístup třeba v případě zapomenutého hesla, ale umí pomoci i cyklistům v nouzi. V případě potíží dopraví výletníka i jeho kolo do nejbližší opravny.

Allianz pojišťovna, a. s., je stoprocentní dceřinou společností Allianz New Europe Holding GmbH a součástí přední světové pojišťovací skupiny Allianz SE. Na český trh vstoupila v roce 1993 a během svého působení si vybudovala pevnou pozici jedné ze tří největších českých pojišťoven. Nabízí komplexní škálu pojišťovacích a investičních produktů pro soukromou i firemní klientelu. Allianz pojišťovna, a. s., je jediným akcionářem Allianz penzijní společnosti, a. s. Je také jediným společníkem Allianz Kontakt, s.r.o.

Pro další informace, prosím, kdykoliv kontaktujte:

Václav Bálek
tiskový mluvčí
Allianz pojišťovna

224 405 409                                                               
605 203 447
vaclav.balek@allianz.cz

Jana Černá
specialistka komunikace
Allianz pojišťovna

224 405 359
605 203 536
jana.cerna@allianz.cz

 

nahoru