Shape Created with Sketch. 241 170 000
ENG

Pojišťovacím inovátorem roku 2016 je Allianz. Veřejnost ocenila její životní pojištění Rytmus risk.

Praha, 6. září 2016; V soutěži Nejlepší pojišťovna roku 2016 získala první místo v kategorii Pojišťovací inovátor Allianz pojišťovna za produkt životního pojištění Rytmus risk bez absurdních poplatků. Zatímco je v dnešní době standardní životní pojištění plné poplatků (počáteční, měsíční, inkasní, za předčasné ukončení atd.) Allianz v Rytmu risk všechny tyto poplatky zrušila. Podobné ceny za inovaci už dostala v letech 2012 a 2014.

„Struktura nového životního pojištění je na české poměry netradiční,“ vysvětluje člen představenstva Allianz pojišťovny Josef Lukášek. „Nevytvořili jsme z investičního pojištění rizikové, protože tak bychom se nezbavili složitosti ani poplatků, ale vyšli jsme ze srozumitelného rizikového pojištění a přidali k němu volitelnou investiční složku bez počátečního, měsíčního nebo koncového poplatku. Díky tomu může klient použít Rytmus risk nejen pro krytí životních rizik, ale i pro daňové výhody,“ dodává Lukášek.


Navíc se díky zrušení zbytečných poplatků už v základu dostane na příznivější cenu a další slevu až 15 % může čerpat i za 5 a více připojištěných rizik. Unikátní je rovněž odměna za dostatečné nastavení pojistných částek v podobě další 15% slevy, jestliže pojistné částky jsou alespoň jeden milion korun. Obě slevy lze navíc kombinovat.

První a jediné investiční životní pojištění bez absurdních poplatků Rytmus risk má několik novinek – invaliditu s jednorázovou klesající částkou s variabilním nastavením pojistných částek pro všechny 3 stupně, pojištění invalidity pro děti, progresivní plnění zvýšené až na 800 % nebo exkluzivní cancer plan PRO boj s rakovinou. Součástí je garance nejvyššího plnění u denního odškodného i trvalých následků, stejně vysoké plnění za levou i pravou končetinu a špičkové denní odškodné s plněním ihned a s progresí až 500 %.


Allianz pojišťovna, a. s.,
je stoprocentní dceřinou společností Allianz New Europe Holding GmbH a součástí přední světové pojišťovací skupiny Allianz SE. Na český trh vstoupila v roce 1993 a během svého působení si vybudovala pevnou pozici jedné ze tří největších českých pojišťoven. Nabízí komplexní škálu pojišťovacích a investičních produktů pro soukromou i firemní klientelu. Allianz pojišťovna, a. s., je jediným akcionářem Allianz penzijní společnosti, a. s. Je také jediným společníkem Allianz Kontakt, s.r.o.

 
Pro další informace, prosím, kdykoliv kontaktujte:


Václav Bálek
tiskový mluvčí
Allianz pojišťovna

224 405 409                            
605 203 447
vaclav.balek@allianz.cz

Jana Černá
specialistka komunikace
Allianz pojišťovna

224 405 359
605 203 536
jana.cerna@allianz.cz

 

nahoru