Shape Created with Sketch. 241 170 000
ENG

Šéfem Marketingu & CRM v Allianz se stal Michal Seifert

Praha, 1. února 2016; Novým šéfem Marketingu & CRM v Allianz pojišťovně se stal Michal Seifert. Do firmy přišel z České spořitelny, kde byl poslední tři roky generálním ředitelem a předsedou představenstva dceřiné společnosti ČS do domu, a.s.

V bankovnictví se Michal Seifert (44) pohybuje již 17 let, většinu této doby prožil právě v České spořitelně, kde zastával funkci manažera CRM a následně ředitele Direct Marketingu. Zkušenosti sbíral také v marketingu GE. Vystudoval České vysoké učení technické v Praze a následně získal titul MBA na Rochester Institute of Technology.

Market Management Allianz pojišťovny touto změnou završil své nové uspořádání do tří částí. Za část Online & Direct nese nyní odpovědnost Pavel Martynek, za Customer Experience Martin Podávka. Team leaderem marketingové části zůstává Michaela Vrátná.


Allianz pojišťovna, a. s.,
je stoprocentní dceřinou společností Allianz New Europe Holding GmbH a součástí přední světové pojišťovací skupiny Allianz SE. Na český trh vstoupila v roce 1993 a během svého působení si vybudovala pevnou pozici jedné ze tří největších českých pojišťoven. Nabízí komplexní škálu pojišťovacích a investičních produktů pro soukromou i firemní klientelu. Allianz pojišťovna, a. s., je jediným akcionářem Allianz penzijní společnosti, a. s. Je také jediným společníkem Allianz Kontakt, s.r.o.

 

Pro další informace, prosím, kdykoliv kontaktujte:

Václav Bálek
tiskový mluvčí
Allianz pojišťovna

Telefon: +420 224 405 409                                                                 
Mobil: +420 605 203 447
Mail: vaclav.balek@allianz.cz

 

nahoru