Shape Created with Sketch. 241 170 000
ENG

Studujte management v Berlíně. Školné vám zaplatí Allianz

Praha, 17. února 2016; U příležitosti 125. výročí svého založení, které společnost oslavila loni v únoru, se Allianz rozhodla věnovat celkem 125 stipendií nadaným studentům z celého světa. Průběžně až do roku 2019 bude sponzorovat jejich studium na vyhlášené berlínské European School of Management and Technology (ESMT). A právě teď je ten pravý čas začít vyplňovat přihlášky pro studium magisterského programu Management, který úspěšné uchazeče přivede k titulu Master of Science.

ESMT založilo v roce 2002 pětadvacet nadnárodních společností a institucí a také Allianz byla mezi nimi. Od té doby zde studují talentovaní příslušníci všech světových národností a ani u žadatelů o stipendium od Allianz nebude hrát původ uchazečů žádnou roli. ESMT si své studenty vybírá na základě výborných studijních předpokladů a ti nejlepší zde můžou studovat s plnou, nebo částečnou podporou od největší evropské pojišťovny. Na výběr mají ze tří studijních programů: Master’s in Management, Executive MBA nebo Full-Time MBA.

Magisterský obor Master’s in Management letos navštěvuje 54 studentů z 29 zemí. Aby se na školu dostali, museli doložit ukončený bakalářský stupeň studia (či v době přihlášky směřovat k jeho brzkému ukončení), prokázat brilantní logické myšlení a analytické schopnosti, ideálně skrze obor a úspěšnost svého předchozího studia, a nemít po promoci více než 1,5 roku pracovních zkušeností. To samé platí i pro letošní uchazeče, vyžadována je i výborná znalost angličtiny jakožto jazyka výuky.

Veškeré informace o podmínkách přijetí a získání o stipendia Allianz pro Master’s in Management najdou uchazeči přímo na webových stránkách European School of Management and Technology: https://www.esmt.org/degree-programs/allianz-scholarship-fund. Důležité je, že na rozdíl od praxe běžné v českém školství tento institut přijímá přihlášky a rozhoduje o jejich úspěšnosti průběžně. Přestože nejzazší termín přihlášení do tohoto programu je 30. května 2016, pro zvýšení šance na úspěch škola vážným uchazečům doporučuje hlásit se již nyní.

Allianz pojišťovna, a. s.,je stoprocentní dceřinou společností Allianz New Europe Holding GmbH a součástí přední světové pojišťovací skupiny Allianz SE. Na český trh vstoupila v roce 1993 a během svého působení si vybudovala pevnou pozici jedné ze tří největších českých pojišťoven. Nabízí komplexní škálu pojišťovacích a investičních produktů pro soukromou i firemní klientelu. Allianz pojišťovna, a. s., je jediným akcionářem Allianz penzijní společnosti, a. s. Je také jediným společníkem Allianz Kontakt, s.r.o.

nahoru