Shape Created with Sketch. 241 170 000
ENG

Aleš Jelínek odchází z Allianz. Novým členem představenstva bude od příštího roku Alexander Hollmann.

Praha, 30. listopadu 2017; Člen představenstva Allianz pojišťovny a Allianz penzijní společnosti a Chief Operating Officer Aleš Jelínek se po třech letech v představenstvu rozhodl pokračovat ve své kariéře mimo Allianz. Od 1. prosince proto odchází a zodpovědnost za resort COO převezme od 1. ledna 2018 Alexander Hollmann.

Alexander Hollmann vystudoval německou University of Mannheim a své vzdělání sidoplnil také na University of Waterloo v Kanadě a na ukrajinské Kyiv National University of Economics. Pracoval ve společnosti Accenture, kde působil v rozličných pozicích v IT a projektovém managementu. V Allianz SE působí od roku 2012 a po celou dobu se podílel na velkých změnových a strategických projektech v oblasti IT a Operations.

„Jeho zkušenosti pro nás budou velkou devizou, neboť Alexander je odborníkem s velkými znalostmi a jasnou vizí v oblasti, kterou se vydáváme a kterou v České republice považujeme do budoucna za klíčovou,“ řekl k jeho příchodu předseda představenstva Allianz pojišťovny Jakub Strnad.


Allianz pojišťovna, a. s.,
je stoprocentní dceřinou společností Allianz New Europe Holding GmbH a součástí přední světové pojišťovací skupiny Allianz SE. Na český trh vstoupila v roce 1993 a během svého působení si vybudovala pevnou pozici jedné ze tří největších českých pojišťoven. Nabízí komplexní škálu pojišťovacích a investičních produktů pro soukromou i firemní klientelu. Allianz pojišťovna, a. s., je jediným akcionářem Allianz penzijní společnosti, a. s. Je také jediným společníkem Allianz Kontakt, s.r.o.


Pro další informace, prosím, kdykoliv kontaktujte:

Václav Bálek
tiskový mluvčí
Allianz pojišťovna

605 203 447
vaclav.balek@allianz.cz


Kateřina Ikráthová
specialistka komunikace
Allianz pojišťovna

603 196 363
katerina.ikrathova@allianz.cz

nahoru