Shape Created with Sketch. 241 170 000
ENG

Tým komunikace Allianz posílila Kateřina Ikráthová

23. října 2017 – Novou posilou oddělení komunikace Allianz pojišťovny se stala Kateřina Ikráthová. Na pozici specialistky interní a externí komunikace tak doplnila tým, který tvoří Václav Bálek a Tomáš Linhart.

Kateřina Ikráthová je absolventkou bakalářského oboru Mediální studia na Metropolitní univerzitě v Praze, kde v současné době dokončuje magisterské studium. Posledních šest měsíců strávila studiem PR na Taylor´s University v Malajsii. Při studiu získávala praktické zkušenosti také např. v České televizi, Hospodářských novinách a ve společnosti Coca-Cola HBC.

Hovoří plynně anglicky a ve volném čase nejraději cestuje.

Allianz pojišťovna, a. s., je stoprocentní dceřinou společností Allianz New Europe Holding GmbH a součástí přední světové pojišťovací skupiny Allianz SE. Na český trh vstoupila v roce 1993 a během svého působení si vybudovala pevnou pozici jedné ze tří největších českých pojišťoven. Nabízí komplexní škálu pojišťovacích a investičních produktů pro soukromou i firemní klientelu. Allianz pojišťovna, a. s., je jediným akcionářem Allianz penzijní společnosti, a. s. Je také jediným společníkem Allianz Kontakt, s.r.o.


Pro další informace, prosím, kdykoliv kontaktujte:

Václav Bálek
tiskový mluvčí
Allianz pojišťovna

605 203 447
vaclav.balek@allianz.cz

 

nahoru