Ikona kolo
Ikona kolo

Tak jako u jiných motorových vozidel i u nákladních automobilů platí zákonná povinnost mít sjednáno pojištění odpovědnosti z provozu vozidla neboli povinné ručení. Nákladní automobily můžeme řadit na skříňové a plachtové nákladní automobily, pojízdné prodejny, cisterny, jeřáby atd. Obecně vozy určené k přepravě nákladu nebo zvířat. Už tedy z povahy využití vyplývá, že povinné ručení je neodmyslitelnou součástí jejich provozu. Nastavení odpovídajících pojistných limitů je zejména u tohoto typu vozidel klíčové, neboť hrozí riziko škod mnohem většího rozsahu. Jedině při adekvátním nastavení pojistných limitů bude povinné ručení plnit svůj účel.

Ze 4 přehledných balíčků si u Allianz pojišťovny může vybrat povinné ručení pro svůj nákladní automobil každý, snadno a rychle. Zelenou kartu obdržíte ihned e-mailem.

Vzhledem k pořizovacím cenám nákladních automobilů je vhodné zvážit také havarijní pojištění, které kryje to, co povinné ručení už nikoliv. Havarijní pojištění nákladních vozidel kryje škody, které vznikly na Vašem vozidle, ať už v důsledku havárie, přírodních živlů, vandalismu nebo krádeže.

Abyste měli výběr pojištění nákladního automobilu co nejjednodušší, připravili jsme pro Vás 4 balíčky. Vyberte si ten, který Vám nejvíce vyhovuje, například minimalistický balíček povinného ručení se základní asistencí v ceně.

Přejděte pro více informací

Základní balíček pro ty, kdo nechtějí za pojištění moc platit a stačí jim jen povinné ručení a základní pomoc.
Balíček pro ty, kdo chtějí své vozidlo pojistit také pro případ neočekávaných přírodních událostí.
Balíček, který Vás navíc chrání pro případ odcizení vozidla, vandalismu nebo poškození skel.
Nejkomplexnější balíček, který navíc obsahuje pojištění vozidla pro případ havárie, kterou sami způsobíte.
Povinné ručení
Právní poradenství
Asistence
Úrazové pojištění
Přírodní události
Požár a výbuch
Poškození zvířetem
Rozšířená asistence
Krádež
Skla
Vandalismus
Havárie
Doplatek na nové (GAP)
Nevíte si rady s výběrem pojištění nebo potřebujete pomoct při sjednání?
Vždy Vám rádi pomůžeme!
Ikona pána se složkou
Ikona pána se složkou
Najděte potřebné dokumenty společnosti Allianz pojišťovna, Allianz kontakt a Allianz penzijní společnost a AWP P&C SA nebo pojistné podmínky našich produktů.