Pojistka na Blbost
Pojistka na Blbost

Odpovědnost máte především sami za sebe, ale také za své děti, nebo zvířata, která vlastníte. Jednoho dne se však může stát, že chováním svým nebo vašich ratolestí způsobíte škodu někomu jinému. Nikdo z nás není neomylný a stát se může cokoliv. Kus vaší střechy spadne na sousedovo auto, syn při fotbale rozbije okno té milé paní od naproti, nebo vaše starší pračka vytopí byt pod vámi. V těch horších případech může dojít k újmě na zdraví. Třeba když někoho omylem srazíte na lyžích, nebo váš pes pokouše sousedku. To jsou případy, kdy škody, za které nesete odpovědnost, pokryje právě pojištění.

Výhody pojištění odpovědnosti u Allianz

Pokud se rozhodujete sjednat tzv. pojistku na blbost, jistě se vám bude hodit přehled těch největších výhod, které získáte u Allianz.

  • Pojistíme vás i všechny další osoby ve vaší domácnosti.
  • Pojistíme vaši běžnou občanskou odpovědnost, ale i např. odpovědnost za škody vzniklé na pronajaté bytové jednotce, pokud žijete v pronajatém bytě.
Kolik pojištění stojí?
 
Takzvanou pojistku na blbost vždy sjednáváte společně s pojištěním majetku. Při výpočtu ceny záleží na několika faktorech, a proto doporučujeme si cenu spočítat v naší jednoduché online kalkulačce, kde vyplníte pár základních údajů a máte hotovo.
Dopřejte si pohodu a méně starostí díky pojištění majetku a odpovědnosti od Allianz. Připravili jsme pro vás 3 optimálně sestavené balíčky, ze kterých můžete vybírat.

Přejděte pro více informací

Základní balíček pro ty, kterým stačí ochrana proti přírodním živlům a pojištění odpovědnosti.
Hodí se, pokud chcete mít majetek lépe chráněný proti náhodným jevům, které většinou nezpůsobují lidé.
Široká ochrana majetku a odpovědnosti, včetně pojištění krádeže či strojního pojištění.
ZÁKLAD
PŘÍRODNÍ UDÁLOSTI
ASISTENCE
ODPOVĚDNOST
DALŠÍ NÁKLADY
VODOVODNÍ ŠKODY
SKLA
KRÁDEŽ
VANDALISMUS
ELEKTRO
ZEMĚTŘESENÍ (VOLITELNÉ)
Ikona pána se složkou
Ikona pána se složkou
Najděte potřebné dokumenty společnosti Allianz pojišťovna, Allianz kontakt a Allianz penzijní společnost a AWP P&C SA nebo pojistné podmínky našich produktů.