neco

Odpovědnost

krok1

Pokud někomu jinému způsobíte škodu, potřebujeme od Vás informaci o jejím vzniku. K nahlášení skody budete potřebovat i základní údaje o poškozeném. Nejrychleji tak můžete učinit na www.allianz.cz/hlaseni
mobile

Po registraci škody Vám pošleme potvrzující e-mail nebo SMS (dle Vaší volby) s číslem škody a odkazem pro její sledování. Přečtěte si Desatero, najdete v něm důležité informace ohledně průběhu likvidace.
sdsd
krok1

Jako první nám prosím nahrajte fotodokumentaci Vašeho poškozeného majetku nebo věci dle návodu v zaslaném odkazu. V případě škod na zdraví nepožadujeme fotodokumentaci poranění, ale nahrání lékařské zprávy.

 

mobile

Až nám nahrajete fotografie dokumentující Vaši škodu, zašleme potvrzení, že jsme je obdrželi (e-mailem nebo SMS). Pokud se jedná o škodu, kterou nemůžeme posoudit dle Vámi zaslané dokumentace, pošleme Vám informaci o nutnosti doložení dalších dokumentů, případně provedení prohlídky naším mobilním technikem, který Vás bude následně telefonicky kontaktovat.

 

krok1

Až Vás mobilní technik kontaktuje, domluvte si prosím den a čas, který se Vám hodí pro prohlídku škody.

 

mobile

V případě, že bude nutná prohlídka majetku, bude Vás telefonicky kontaktovat náš mobilní technik.

 

technik
krok1

Vyčkejte kontaktu likvidátora (telefonického nebo elektronického), kterému sdělíte další požadované informace např. číslo Vašeho účtu.krok1

Likvidátor bude i nadále s Vámi v kontaktu a provede Vás procesem likvidace škody.

 

technik
krok1

Počtem hvězdiček ohodnotíte Vaši spokojenost s procesem nahlášení a vyřízení škody.
mobile

Po uzavření škody Vám zašleme zprávu s unikátním odkazem, na němž naleznete žádost o hodnocení naší spolupráce. 

Budeme rádi za Vaši zpětnou vazbu, díky níž se můžeme dále zlepšovat.

rozpocet