Ikona auta
Ikona auta
  • Auto, které nejezdí, nebourá. Počet najetých kilometrů za rok je pro nás v rámci kalkulace vašeho pojistného tou nejdůležitější proměnnou.  Skvěle se tak hodí na druhé auto v rodině nebo auto, které využíváte jen na nákupy.
  • Cena se neodvíjí primárně od toho, zda jste z Prahy, nebo z Boskovic. Počet najetých kilometrů hraje větší roli než vozidlo, kterým klient jezdí, a je také podstatnější, než bydliště klienta.
  • Jste už klientem Allianz? A máte například povinné ručení od nás? Za sjednání každého dalšího produktu navíc vás odměníme 7% slevou!
  • Hýčkejte si svého veterána nebo kabriolet. Máte svého parťáka o čtyřech kolech, kterého berete vyvětrat jenom několikrát za rok? Pak je pro vás produkt Jezdím málo, platím málo ideální volbou.
  • Najedete méně kilometrů, než byl váš počáteční odhad? Nevadí! Z hlediska účtování je náš systém podobný spotřebě elektrické energie a plynu. Podíváme se na váš loňský nájezd a podle něj určíme zálohy na další rok, ve kterých zohledníme přeplatek nebo nedoplatek z předešlého období.
  • Zajistíme vám pohodlí od začátku do konce. Kalkulace je rychlá a jednoduchá, právní poradenství i asistenci na telefonu navíc poskytujeme 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.
Za každý z následujících produktů Vás odměníme slevou ve výši 7 %. Čím více produktů u nás máte, tím méně za autopojištění platíte.
Ověřená spokojenost
Jezdím málo, platím málo si u nás za 5 let sjednalo více než 420 000 klientů.
Spolehliví likvidace
Za rok 2020 jsme vyplatili našim klientům více než 3,5 miliardy korun.
Nepřetržitá asistence
Naše asistenční služby Vám poskytujeme nepřetržitě 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.
ekomi

Allianz globální hodnocení spokojenosti

4.6/5

99539 Hodnocení

Co o nás řikají klienti