• Auto, které nejezdí, nebourá. Počet najetých kilometrů za rok je pro nás v rámci kalkulace vašeho pojistného tou nejdůležitější proměnnou.  Skvěle se tak hodí na druhé auto v rodině nebo auto, které využíváte jen na nákupy.
  • Cena se neodvíjí primárně od toho, zda jste z Prahy, nebo z Boskovic. Počet najetých kilometrů hraje větší roli než vozidlo, kterým klient jezdí, a je také podstatnější, než bydliště klienta.
  • Jste už klientem Allianz? A máte například povinné ručení od nás? Za sjednání každého dalšího produktu navíc vás odměníme 7% slevou!
  • Hýčkejte si svého veterána nebo kabriolet. Máte svého parťáka o čtyřech kolech, kterého berete vyvětrat jenom několikrát za rok? Pak je pro vás produkt Jezdím málo, platím málo ideální volbou.
  • Najedete méně kilometrů, než byl váš počáteční odhad? Nevadí! Z hlediska účtování je náš systém podobný spotřebě elektrické energie a plynu. Podíváme se na váš loňský nájezd a podle něj určíme zálohy na další rok, ve kterých zohledníme přeplatek nebo nedoplatek z předešlého období.
  • Zajistíme vám pohodlí od začátku do konce. Kalkulace je rychlá a jednoduchá, právní poradenství i asistenci na telefonu navíc poskytujeme 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.
Za každý z následujících produktů Vás odměníme slevou ve výši 7 %. Čím více produktů u nás máte, tím méně za autopojištění platíte.
Jezdím málo, platím málo si u nás za 5 let sjednalo více než 420 000 klientů.
Za rok 2020 jsme vyplatili našim klientům více než 3,5 miliardy korun.
Naše asistenční služby Vám poskytujeme nepřetržitě 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.
ekomi

Allianz globální hodnocení spokojenosti

4.5/5

73510 Hodnocení

Co o nás řikají klienti