Pro bezstarostnou dovolenou u nás i na Slovensku
Je jen na Vás, kde strávíte letošní dovolenou. Chceme, aby každá Vaše cesta byla pohodová a bez jakýchkoliv starostí. Proto jsme rozšířili služby cestovního pojištění na území České republiky a Slovenska + do 50 km za hranice ČR. Díky balíčku OPTIMAL získáte širokou asistenci pro všechny případy.
Rozšířená asistence MojeČeskoSlovensko

Potřebujete zajistit na cesty také své auto?

Přejděte pro více informací

Léčebné výlohy
1 mil. Kč
Asistenční služby 24h
Odpovědnost
1 mil. Kč
Pojištění zavazadel
50 000 Kč
Trvalé následky úrazu
400 000 Kč
Smrt úrazem
400 000 Kč
Denní odškodné (úraz)
100 Kč
Doplňková rizika

Často kladené dotazy

Stalo se Vám někdy, že jste měli cestovní pojištění a přesto jste nedostali zaplacené pojistné plnění? Jednáme s vámi na rovinu. Zde jsou nejznámější příklady situací, na které se pojištění nevztahuje. Více konkrétních podmínek naleznete vždy v pojistných podmínkách.

  • Náklady v souvislosti s akutním onemocněním, které vzniklo již před vycestováním.
  • Nestabilizované chronické onemocnění.
  • Náklady spojené s těhotenstvím po ukončení 26. týdne.
  • Úrazy vzniklé po požití alkoholu či návykové látky.
  • Škody vzniklé na převzatých věcech (půjčené lyže, služební telefon apod.)
  • Škody vzniklé na věcech předaných přepravci (za zavazadla v tom případě odpovídá přepravce, tedy např. letecká společnost).
U online sjednání máte na výběr ze tří variant, které vidíte v tabulce výše. Tímto způsobem si můžete pojištění sjednat sami v pohodlí domova, rychle a jednoduše. Při sjednání pojištění u poradce můžete pojištění přizpůsobit a vybrat řešení přímo pro Vás. Můžete se poradit o konkrétních situacích a zeptat se na Vaše případné otázky. Můžete si také například sjednat samostatně připojištění či se nechat pojistit na celý rok pro opakované výjezdy.
Pokud odcestujete do míst, do kterých MZV nedoporučilo cestovat nebo pokud nerespektujete výzvy vlády k návratu do ČR a zůstáváte v zahraničí. To se týká i dlouhodobých pobytů (roční pojištění).
Pojištění stornovacích poplatků nelze uplatnit na zrušení cesty v situaci, kdy vláda zakázala cestovat do zahraničí respektive příslušné destinace, nebo došlo k uzavření oblasti místními úřady. Doporučujeme se obrátit na CK, prodejce letenek, dopravce či hotely a domluvit se na vrácení ceny služby, změně destinace či termínu.

Pro ty z Vás, kterým se i přes respektování všech doporučení a výzev a při vynaložení prokazatelného úsilí k návratu do ČR doposud nepodařilo ze zahraničí vycestovat, poskytujeme nadále všechny asistenční služby v souladu s jejich pojistnou smlouvou.

Naše asistenční služba je Vám i nadále k dispozici non-stop na telefonním čísle +420 241 170 000 nebo +420 283 002 777.

Pojištění MojeČeskoSlovensko platí na celém území České republiky a Slovenska + 50 km za hranicemi ČR.
Najděte potřebné dokumenty Allianz pojišťovny a Allianz penzijní společnosti nebo pojistné podmínky našich produktů.