Vychutnejte si krásy Chorvatska a přilehlých ostrovů na tradiční dovolené u moře. S Allianz cestovním pojištěním do Chorvatska navíc bez obav z problémů a všedních nástrah.
 
  • Možnost sjednání cestovního pojištění s neomezenými limity. Sjednáte-li si toto pojištění, uhradíme Vám všechny výdaje za ošetření, nákup léků, operace, hospitalizace i převoz do ČR. Výše limitů Vás trápit nemusí.
  • Cestovní pojištění i pro Vaše auto. Vyrážíte po vlastní ose? Díky možnosti pojištění auta do zahraničí se nemusíte bát, že s rodinou uvíznete s nepojízdným autem bez pomoci.
  • 150 sportů zahrnutých v ceně pojištění. Včetně cykloturistiky, jízdy na banánu nebo kitesurfingu. Dalších 40 sportů si můžete připojistit.
  • Možnost pojištění Zrušení dovolené. Sjednat ho musíte nejpozději 24 hodin od zakoupení cesty. Pokud následně neodcestujete z důvodu akutní nemoci, úrazu nebo úmrtí blízkého člověka, dostanete 80 % nákladů zpět. Pojištění storna zájezdu se vztahuje jak na letenky, tak i na ubytování a dopravu.
Vyberte si z variant cestovního pojištění

Přejděte pro více informací

Léčebné výlohy
3 mil. Kč
neomezeno
neomezeno
Asistenční služby 24h
Odpovědnost (zdraví / majetek)
5 mil. Kč/2,5 mil. Kč
10 mil. Kč/5 mil. Kč
15 mil. Kč/7,5 mil. Kč
Pojištění zavazadel
25 000 Kč
50 000 Kč
Trvalé následky úrazu
400 000 Kč
800 000 Kč
Smrt úrazem
200 000 Kč
400 000 Kč
Denní odškodné (úraz)
100 Kč
200 Kč
Doplňková rizika
35 000 Kč/5 000 Kč 
35 000 Kč/5 000 Kč 
Rizikové sporty (připojištění)
Připojištění storna
Připojištění vozidla

Často kladené dotazy

Abyste se v Chorvatsku vyvarovali případným problémům při řešení pojistných událostí, respektujte několik základních pravidel:
 

  1. Na cestu vyrazte v dobrém zdravotním stavu. Cestovní pojištění do Chorvatska nehradí náklady související s onemocněním, které vzniklo již před cestou. Toto pravidlo se samozřejmě týká všech zahraničních cest, nejen Itálie.
  2. V případě pokročilého stádia těhotenství zůstaňte raději v České republice. Cestovní pojištění nehradí náklady spojené s těhotenstvím po ukončení 26. týdne.
  3. Vyhněte se alkoholu a omamným látkám. Cestovní pojištění nehradí škody vzniklé po požití těchto látek.
  4. Pokud máte možnost, vždy v případě problému kontaktujte asistenční službu. Je k dispozici 24 hodin denně a pomůže zajistit co nejlepší péči, která bude zároveň hrazena pojišťovnou.

Při sjednání pojištění si přečtěte pojistné podmínky, kde najdete detailní informace ke konkrétním bodům.

V případě akutního ohrožení života vždy neprodleně kontaktujte místní záchrannou službu. V takovém případě (bezvědomí, autonehoda, akutní úraz) se nejprve řeší záchrana lidského života. Poté bez zbytečného odkladu kontaktujte asistenční sužbu Allianz, která zajistí garanci úhrady léčebných nákladů a pomůže Vám při zvládání nouzové situace.

Pokud onemocníte, nebo se Vám stane úraz, který není život ohrožující (například běžná zlomenina, angína, zánět aj.), vždy kontaktujte asistenční službu Allianz (+420 241 170 000).

Asistence je dostupná nepřetržitě, tedy 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Operátor na lince Vám poradí, jaké zdravotnické zařízení vyhledat, jaké dokumenty si vyžádat, co všechno je součástí vašeho cestovního pojištění a zodpoví další důležité otázky. Vyhnete se tak případným problémům s vyřízením škody.  

Najděte potřebné dokumenty Allianz pojišťovny a Allianz penzijní společnosti nebo pojistné podmínky našich produktů.