Shape Created with Sketch. 241 170 000

Pojištění po internetu si s Allianz sjednávají nejčastěji cestovatelé

Praha, 7. března 2011; Internet je sice stále na vzestupu, ale na klasické kamenné pobočky ještě nemá. Prostřednictvím internetu si u Allianz pojišťovny nejčastěji sjednávají cestovní pojištění mladí lidé do 30 let. Tuto cestu volí 40 procent z nich. Kolem deseti procent lidí upřednostňuje internet při uzavírání povinného ručení a havarijního pojištění. Webovské stránky Allianz Direct také využívají zájemci o pojištění majetku a odpovědnosti a penzijní připojištění.

 

Výhodou pojištění přes internet je především rychlý, snadný a nezávazný postup, který navíc probíhá ve známém a často dokonce domácím prostředí. V případě Allianz Direct klient nezadává prakticky žádné osobní údaje, přesto však dostane cenovou nabídku, kterou mu pojišťovna garantuje 60 dnů. Postup je jednoduchý: po vyplnění základních požadavků si cestovatel vybere druh platby pro úhradu pojistného a rovnou si vytiskne i doklady k pojištění (např. návrh pojistné smlouvy, zelenou kartu či mezinárodní doklad o cestovním pojištění).

 

Týdenní pobyt základního cestovního balíčku SILVER, který má neomezené léčebné výlohy, úrazové pojištění a pojištění odpovědnosti pro Evropu, činí 300 korun. Jeho součástí jsou i základní asistenční služby a kryje také klasické zimní sporty, např. lyžování a snowboarding po vyznačených trasách.

 

Až do konce března si mohou sjednat motoristé povinné ručení a havarijní pojištění u Allianz pojišťovny po internetu se slevou 10 procent. V létě se pak cestovatelé do 26 let mohou těšit na další bonbónek – padesátiprocentní slevu na cestovním pojištění.

 

Allianz pojišťovna, a. s., je stoprocentní dceřinou společností Allianz New Europe Holding GmbH a součástí přední světové pojišťovací skupiny Allianz SE. Na český trh vstoupila v roce 1993 a během svého působení si vybudovala pevnou pozici jedné ze tří největších českých pojišťoven. Nabízí komplexní škálu pojišťovacích a investičních produktů pro soukromou i firemní klientelu. Allianz pojišťovna, a. s., je jediným akcionářem Allianz penzijního fondu, a. s., založeného v roce 1994. Je také jediným společníkem Allianz Kontakt, s.r.o.

 

Pro další informace prosím kdykoliv kontaktujte

 

Václav Bálek, tiskový mluvčí Allianz pojišťovna

Telefon: +420 224 405 409

Mobil: +420 605 203 447

Mail: vaclav.balek@allianz.cz

www.allianz.cz

 

nahoru