Shape Created with Sketch. 241 170 000

Allianz pojišťovna má nového tajemníka představenstva a nového ředitele úseku školení

Praha, 3. února 2012; Tajemníkem představenstva Allianz pojišťovny se 1. února stal Jan Hofta (27) a na pozici ředitele úseku školení nastoupil Igor Šlajchrt (38).

Jan Hofta je absolventem Českého vysokého učení technického a po absolutoriu sbíral pracovní zkušenosti ve skupině Vienna Insurance Group. V České podnikatelské pojišťovně pracoval jako produktový specialista v odboru řízení projektů a podílel se také na vývoji klientského portálu pro pojišťovnu Kooperativa. Hovoří anglicky a španělsky, mezi jeho koníčky patří cestování, četba, lyžování, historie a společenský tanec.

 

Novým ředitelem úseku školení se stal od začátku února Igor Šlajchrt (38), který do Allianz přišel ze společnosti Generali PPF Rusko. Celou svoji profesní kariéru se zabýval obchodem, trénováním a řízením tréninkových aktivit. Je absolventem Vysoké školy ekonomické a držitelem řady certifikátů z oblasti mentoringu a koučování. Hovoří rusky a anglicky, a protože je rovněž držitelem pilotní licence, svůj volný čas dělí mezi rodinu a letadla.

 

Allianz pojišťovna, a. s., je stoprocentní dceřinou společností Allianz New Europe Holding GmbH a součástí přední světové pojišťovací skupiny Allianz SE. Na český trh vstoupila v roce 1993 a během svého působení si vybudovala pevnou pozici jedné ze tří největších českých pojišťoven. Nabízí komplexní škálu pojišťovacích a investičních produktů pro soukromou i firemní klientelu. Allianz pojišťovna, a. s., je jediným akcionářem Allianz penzijního fondu, a. s., založeného v roce 1994. Je také jediným společníkem Allianz Kontakt, s.r.o.

 

Pro další informace prosím kdykoliv kontaktujte

 

Václav Bálek, tiskový mluvčí

Allianz pojišťovna

Telefon: +420 224 405 409

Mobil: +420 605 203 447

Mail: vaclav.balek@allianz.cz

www.allianz.cz

www.allianzfoto.cz

 

 

nahoru