Shape Created with Sketch. 241 170 000

Allianz si ze soutěže Nejlepší pojišťovna 2012 odnesla nejvíce medailí ze všech hodnocených pojišťoven

Praha, 11. září 2012; Aktuálně zveřejněné výsledky soutěže Nejlepší pojišťovna 2012 vynesly Allianz pojišťovnu znovu na medailové příčky, a to ve všech třech hodnocených kategoriích. V hlavní – Nejlepší pojišťovna - si odnesla bronzovou medaili a všechny velké univerzální pojišťovny na trhu nechala za sebou. Stříbro pak získala v dílčí kategorii Klientsky nepřívětivější pojišťovna a nejcennější příčku - zlatou pak v kategorii Pojišťovací inovátor za unikátní produkt letošního roku - pojištění PRO Ženy.

Stejně jako v minulých letech podrobili porotci této soutěže pojišťovny působící na českém trhu pečlivému zkoumání – hodnotili ekonomické ukazatele, detailně prověřovali reprezentativní produkty životního a neživotního pojištění, ale také služby pojišťoven, které si ověřili vlastním testováním.

 

Jednou ze zásadních změn v pojišťovnictví letošního roku je směrnice Evropské komise, která startuje nová pravidla v životním pojištění od 21.12.2012, kdy sjednocuje sazby pro muže a ženy. Allianz proto připravila novinku, speciální pojištění PRO ženy, které kromě ještě zvýhodněných sazeb přináší ochranu před specifickými ženskými chorobami a myslí na plnění i v případě rizikového těhotenství, vrozených vad dítěte a dalších rizicích.

 

"Moc nás potěšilo, že zvítězila produktová inovace právě z naší dílny. Ale nejlepším hodnocením naší práce je zpětná vazba od klientek, které oceňují jistotu, kterou díky tomuto pojištění v nepříznivých okamžicích života získají. V praxi se tak postupně potvrzuje, že jsme s pojištěním PRO ženy vytvořili model, který hned tak nevyjde z módy, o čemž se mohou všechny ženy přesvědčit na portálu www.pojistkaprozeny.cz," doplnil Martin Podávka, produktový manažer Allianz, v jehož týmu se pojištění PRO ženy narodilo.

 

Allianz pojišťovna, a. s., je stoprocentní dceřinou společností Allianz New Europe Holding GmbH a součástí přední světové pojišťovací skupiny Allianz SE. Na český trh vstoupila v roce 1993 a během svého působení si vybudovala pevnou pozici jedné ze tří největších českých pojišťoven. Nabízí komplexní škálu pojišťovacích a investičních produktů pro soukromou i firemní klientelu. Allianz pojišťovna, a. s., je jediným akcionářem Allianz penzijního fondu, a. s., založeného v roce 1994. Je také jediným společníkem Allianz Kontakt, s.r.o.

 

Pro další informace prosím kdykoliv kontaktujte

Václav Bálek

tiskový mluvčí

Allianz pojišťovna

Telefon: +420 224 405 409

Mobil: +420 605 203 447

Mail: vaclav.balek@allianz.cz

www.allianz.cz

www.allianzfoto.cz

 

 

nahoru