Shape Created with Sketch. 241 170 000

Allianz je oficiálním partnerem Formule E

Mnichov/Praha, 21. března 2017; Allianz se stala oficiálním partnerem šampionátu Formule E. Globální partnerství zahrnuje kromě závodů plně elektrických monopostů i závody bezpilotních vozidel Roborace. Kladný vztah k novým technologiím už pojišťovna signalizovala před několika týdny, kdy oznámila, že se stala titulárním sponzorem Mistrovství světa dronů.

„Jsme rádi, že můžeme přivítat Allianz v rodině Formule E a vidět její nadšení pro motorsport. Allianz a Formule E jsou dvě značky, které sdílejí závazek k inovacím a inspiracím – klíčovým hodnotám, které tvoří základ našeho partnerství,“ uvedl šéf Formule E Alejandro Agag.

Kromě závodů bude Allianz hostit i přejmenovanou Allianz eVillage, kde si přijdou na své všichni fanoušci a příznivci Formule E a moderních technologií. Prostřednictvím obří obrazovky budou moci sledovat dění na trati, mohou soupeřit s piloty Formule E při jízdě na simulátorech, zažít autogramiádu svých favoritů apod. Samotné závody, které jsou zajímavou podívanou na to, co dokáží elektromobily, se letos ještě pojedou například v Mexiku, Monaku, Paříži, Berlíně, New Yorku nebo Montrealu.

Formule E už také letos nechyběla na mezinárodním autosalónu v Ženevě. S Allianz má společné mnohé klíčové hodnoty jako je integrita, odolnost či kompetentnost. „Věříme, že nastal čas, abychom se zapojili do vývoje nových ekosystémů, které budou definovat udržitelnou budoucnost městské mobility,“ vysvětluje Jean-Marc Pailhol, vedoucí managementu Market Group a distribuce v Allianz. Logo společnosti Allianz se objeví na předváděcím vozidle Formule E a bude viditelné i na autech Robocar.


Allianz pojišťovna, a. s.,
je stoprocentní dceřinou společností Allianz New Europe Holding GmbH a součástí přední světové pojišťovací skupiny Allianz SE. Na český trh vstoupila v roce 1993 a během svého působení si vybudovala pevnou pozici jedné ze tří největších českých pojišťoven. Nabízí komplexní škálu pojišťovacích a investičních produktů pro soukromou i firemní klientelu. Allianz pojišťovna, a. s., je jediným akcionářem Allianz penzijní společnosti, a. s. Je také jediným společníkem Allianz Kontakt, s.r.o.


Pro další informace, prosím, kdykoliv kontaktujte:

Václav Bálek
tiskový mluvčí
Allianz pojišťovna

224 405 409                                                               
605 203 447
vaclav.balek@allianz.cz


Mirek Mazáč
specialista komunikace
Allianz pojišťovna

224 405 359
731 696 405
mirek.mazac@allianz.cz

 

nahoru