Shape Created with Sketch. 241 170 000

Pojišťovnou roku 2017 se stala opět Allianz. Zlatá medaile doplnila její bohatou sbírku letošních cen za produkty a služby.

Praha, 29. listopadu 2017; Necelý měsíc po zisku dvou zlatých medailí v anketě Nejlepší pojišťovna dnes na Žofíně ovládla Allianz další finanční soutěž a stala se Pojišťovnou roku 2017. V rámci Banky roku získala první místo v kategorii Pojišťovna roku 2017 a završila tak letošní velmi úspěšný rok, který zahájila prvenstvím na soutěži Zlatá koruna pro produkt Allianz AUTO s cenou podle ujetých kilometrů.

„Na Bance roku jsme obhájili naše loňské absolutní vítězství,“ řekl předseda představenstva Allianz pojišťovny Jakub Strnad. „Tentokrát ale v mnohem silnější konkurenci, protože tři samostatné kategorie z oblasti pojišťovnictví, ve kterých jsme vloni vyhráli, letos organizátoři sloučili do jedné,“ vysvětlil Strnad. Allianz tak zvítězila v konkurenci 24 pojišťoven.

Banka roku 2017 oceňuje služby a produkty finančních společností v ČR především z pohledu zákaznické zkušenosti. O vítězství většiny z osmi vyhlašovaných kategorií hlasuje odborná porota, složená ze zhruba 50 členů – odborníků z finanční oblasti, státní správy, akademické a politické sféry a v neposlední řadě i zástupců předních korporací v České republice.


Vloni Allianz zvítězila jak v hlavní kategorii Pojišťovna roku, tak i v kategoriích Životní pojištění, Autopojištění a také Penzijní společnost roku. Začátkem listopadu získala první místo v Nejlepší pojišťovně 2017 a ovládla i kategorii Klientsky nejpřívětivější životní pojišťovna.

 
Allianz pojišťovna, a. s.,
je stoprocentní dceřinou společností Allianz New Europe Holding GmbH
a součástí přední světové pojišťovací skupiny Allianz SE. Na český trh vstoupila v roce 1993 a během svého působení si vybudovala pevnou pozici jedné ze tří největších českých pojišťoven. Nabízí komplexní škálu pojišťovacích a investičních produktů pro soukromou i firemní klientelu. Allianz pojišťovna, a. s., je jediným akcionářem Allianz penzijní společnosti, a. s. Je také jediným společníkem Allianz Kontakt, s.r.o.

Pro další informace, prosím, kdykoliv kontaktujte:

Václav Bálek
tiskový mluvčí
Allianz pojišťovna

605 203 447
vaclav.balek@allianz.cz

Kateřina Ikráthová
specialistka komunikace
Allianz pojišťovna

603 196 363
katerina.ikrathova@allianz.cz

nahoru