Shape Created with Sketch. 241 170 000
ENG

Allianz se stala Pojišťovnou zákazníků a navázala tak na úspěchy z ostatních soutěží letošního roku

Praha, 21. listopadu 2018; V soutěži Banka roku 2018 získala Allianz pojišťovna 1. místo v kategorii Pojišťovna zákazníků. Potvrdila tak pozici pojišťovny s nejlepší zákaznickou zkušeností, kterou už dávaly tušit i výhry z jiných letošních soutěží. Na stupně vítězů navíc v paláci Žofín vystoupala také v kategorii Pojišťovna roku, kde získala stříbrnou medaili.

Před třemi týdny se Allianz stala Pojišťovacím inovátorem v rámci Nejlepší pojišťovny roku 2018 a zabodovala i ve Zlaté koruně, kde zvítězila v kategorii Nejlepší životní pojištění na českém trhu s produktem Allianz ŽIVOT bez absurdních poplatků. Celkově si ze Zlaté koruny odnesla čtyři medailové pozice.

Vloni Allianz na Bance roku získala absolutní vítězství, které navíc bylo okořeněné tím, že tři původní samostatné kategorie, které vyhrála o rok dřív, organizátoři sloučili do jedné. V letošním roce se celkově změnila metodika.

Banka roku je nejprestižnější české ocenění retailových finančních produktů se sedmnáctiletou tradicí. O vítězích rozhoduje porota složená z dvanácti nezávislých odborníků z řad finančních analytiků, ekonomických novinářů, akademiků a úspěšných podnikatelů.

Allianz pojišťovna, a. s., je stoprocentní dceřinou společností Allianz New Europe Holding GmbH a součástí přední světové pojišťovací skupiny Allianz SE. Na český trh vstoupila v roce 1993 a během svého působení si vybudovala pevnou pozici jedné ze tří největších českých pojišťoven. Nabízí komplexní škálu pojišťovacích a investičních produktů pro soukromou i firemní klientelu. Allianz pojišťovna, a. s., je jediným akcionářem Allianz penzijní společnosti, a. s. Je také jediným společníkem Allianz Kontakt, s.r.o.


Pro další informace kdykoliv kontaktujte:

Václav Bálek
tiskový mluvčí
Allianz pojišťovna

605 203 447
vaclav.balek@allianz.cz


Kateřina Ikráthová
specialistka komunikace
Allianz pojišťovna

603 196 363
katerina.ikrathova@allianz.cz

 

nahoru